Červenec 2006

na přání Cloud

22. července 2006 v 11:46 Final fantasy VII
Cloud Strife : tichý, uzavřený a moc toho nenamluví. Je rozený vůdce, ale samotář, i když nezbytnou pomoc nikdy neodmítne. Mám ho z Advent Children nejraději.... V minulosti mu Sephiroth zabil Aeris, a později přišel i o nejlepšího kamaráda Zacka.... kdybyste o něm věděli a chtěli to sem, tak mi napište nebo tak a já to sem dám, ale musíte mi napsat co o něm chcete.. nebo co o něm víte.... tak klikni a uvidíš clouda :o)

Na přání Vincent

18. července 2006 v 16:17 Final fantasy VII
takže, o Vincentovi nevím vůbec nic až na to, že pomáhá Cloudovi a apol. no a příde mi, že by měl být po smrti, ale je to můj názor a upozorňuji: Nechtěla jsem ho urazit! :-)Na přání Tifa

15. července 2006 v 13:34 Final fantasy VII
Tifa Lockheart je Cloudova kamarádka. Chce mu pomáhat a myslím, že se do něj i zamilovala, ale to nevím jistě :-) Členka organizace Avalanche. klikni a potom charakteristiky :) Jestli o ní víte (určitě víte) víc než já tak to napište do komentářů......
Tak toto je byla galerka Tifi :-)

na přání Kadaj

10. července 2006 v 14:22 Final fantasy VII
tak, tady je toho o něco víc.... ale nemám co bych k těmu řekla, snad jen že když na konci umřel tak jsem málem brečela, moje ségra měla málem pod sebou rybník, jak brečela... Já brečela až nakonci s Cloudem.. Tak tady je galerka, ale ještě, pokud klikni sem a potom charakteristiky a potom na obrázek, bude se hýbat, a máte tam i jeho charakteristiku ale je myslím japonsky nebo čínsky:-) Zase něco k němu piště do komentářů, nebo mě na email ( akaly01@seznam.cz )

Na přání Reno :-)

10. července 2006 v 14:04 Final fantasy VII
Tak, již předem se omlouvám, že ho tu není tolik, ale moc pěkných jsem nenašla, ale budu hledat dál :-) Jinak, za sebe bych řekla že bez Rena by tam nebila legrace, on a Rude jsou bezva dvojka, popř o něm můžete něco napsat do komentářů, nebo mě na email ( akaly01@seznam.cz ) a já to potom dám na blog stím, že jte mi to poslali :-) klikni a potom charakteristiky :-)
tak alespoň něco:-)

myšlenky

8. července 2006 v 11:28 kiddy grade dodatek
Ještě než to sem napíšu chci poděkovat, své sestře Sal, že mi dovoliva to sem napsat, a že jsem to nemusela hledat a opisovat z konců dílů :-)
Takže zatím úvaha první :
Nový den a s ním i nová šance na nový život. Ale čas je stále v pohybu. Během mrknutí oka se stává budoucností a hned zase minulostí......
PS: nemohla jsem najít žádný příhodný obrázek, tak jsem ho sama vytvořila :-) Doufám že vám to nevadí..... Aly :-)Final FAntasy Advent Children II.

2. července 2006 v 15:36 Final fantasy VII
tak a tady je další várka Final Fantasy Advent Children.... Tak, a vedle mě sedí Sal a opravuje pravopis :-D