Full metal panic

30. listopadu 2007 v 16:48 | Aly |  anime recenze ( ostatní )
Full metal panic
Existuje společnost Mitril, ta bojije proti terorismu.. Pak jsou tu teroristi, ale v neposlední řadě existují také lidé, kterým se říká utajení. A jednou z nich je Kanname Chidori.

Chidori byla obyčejná dívka a pomalu nic jí nedokázalo vyvést z míry. Než na její školu a do její třídy nastoupil podivný teenager ,chovající se jako vojenský maniak, Sagara Sousuke.
To že je na něm něco divného by vám došlo i kdyby Chidori xkrát za den nepovalil na zen se slovy : "chtěl jsem tě jen chránit." , nebo jí nesledoval kam jen to jde...
Při Chidorině záchranné misi, kdy byla unesena během školního výletu ( a nebyl to jen tak malý únos, vzali rovnou celé letadlo ) ze Sousukeho vypadlo, že patří k organizaci Mitril, že jí musí chránit, protože je jednou z utajených a chtějí se jí zmocnit všelijací padouši, pro její schopnost vědění o tzv. černé technologii atd.
Pokud se vám to zdá nějak zamotané, bude to pravděpodobně moje chyba, protože FMP je naprosto přehledné.
Během seriálu se dovíme, že utajených je mnohem víc, než se na první pohled mohlo mohlo zdát.....
FMP bych doporučila všem, kteří mají rádi mecha, zábavu, a nechápavé, možná trošičku přihlouplé postavy, jako je Sagara Sousuke ( nemyslím to špatně,, ale uznejte sami v záležitostech teenagera se opravdu nevyzná, zato jako voják je nenahraditelný )
S dvojicí Chidori x Sasuke se rozhoně nebudete nudit v žádném díle.
Možná to vypadá, že ti dva jsou jediní zajímaví, ale oprak je pravdou, připravte se třeba na Kurze, Melissu, Tessu, nebo Chidoriny přátele.
Bez nich všech by to nebylo to dokonalé FMP :)
-
Počet epizod - 24
rok vydání - 2002
žánr - mecha, shojo, akční, romance, komedie
režisér - Koichi Chigira
Aly
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sea sea | 4. prosince 2007 v 16:48 | Reagovat

Jasně, FMP je naprosto super! (hlavně Kurz:-))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama