Shuffle! postavy

Shuffle - Asa

19. června 2008 v 7:01 | Sal
Asa Shigure

Asa Shigure je postavou ve francouzském Navel's Shuffle!. Objevuje se i jako jedna z hlavních ženských postav v prvním Shuffle! a v Really? Really!.

Shuffle! - Nerine

3. června 2008 v 7:01 | Sal
Nerine

Nerine Forbesii, neboli Rin, je démonka z démonského světa navštěvující Verbanskou akademii, která se na Rina dívá jako na možného svatebního kandidáta. Zatímco její kuchařské dovednosti jsou ubohé, její magické schopnosti nemají konkurenci, s dostatečnou destruktivní silu je schopná srovnat se zemí celé bloky domů. Její výsledky ve škole jsou také vynikající.

Shuffle - Kaede

23. května 2008 v 7:13 | Sal
Kaede Fuyou

Kaede Fuyou je postavou v Navel`s Shuffle! ve francouzštině, dále je hlavní postavou v obou originálních seriálech Shuffle! a Really? Really!.
Jelikož postavy v Shuffle! bývají pojmenovány po rostlinách, její jméno Kaede znamená javor a její příjmení Fuyou se vztahuje k ibišku.
Kaede dabovala Yuko Goto (Japonská verze) and Carrie Savage (v Anglické verzi) a navrhla ji Aoi Nishimata.

Shuffle - Rin

10. května 2008 v 11:16 | Sal
Rin Tsuchimi

Rin Tsuchimi je sedmnáctiletý student na Verbanské národní Akademii a mužská postava v Shuffle! Seriálu. Rin také vystupuje ve hře Shuffle! a v Shuffle! and Tick! Tack!.

Shuffle - sezanmte se s Lisianthus

28. ledna 2007 v 14:26
Lisianthus
- vysoká : 160 cm
- míry : 81 - 58 - 83
- narozeniny : 30. června
- rasa - bůh
Lisianthus, neboli Sia je princezna z božského světa navštěvující Verbuna Akademii a přichází do lidského světa jako možná svatební kandidátka pro Rina Tsuchimiho. Ačkoliv si v akademii nevede moc dobře, umí skvěle vařit, je velice dobrá ve sportu a také v domácích pracích, bohužel její magické nadání je ubohé, ale ona si to nahrazuje hrubou silou.
Poprvé potkala Rina když jim bylo 8 let. Sia byla odkoučená od svého otce a brečela. Rin jí utěšoval a dělal jí společnost dokud jí její otec nenašel. To je to, kvůli čemu se do něj zamilovala,...
Sia je jedinou dcerou Eustoma a Lineraria, což z ní dělá napůl bohyni, napůl démonku,ale ona zdědila pouze božské znaky jejího otce. Přes Lineraria, je to Fobesiina neteř a Nerinina sestřenka.
Postavy v Shuffle bývají pojmenovány podle květin, Lisianthus je to samé co je známé pod názvem Lisianthus - rod z pěstovaných květin. Tento rod je známý jako Eustoma, což je vlastně jméno jejího otce.
Lisianthus je namluvená Sayakou Aoki a byla vržená Aoi Nashimato.
takže, z anglického originálu přeložila Salimmittra a já jí moc děkuji :)

Shuffle - seznamte se s Primulou

16. listopadu 2006 v 16:40
takže, ze všecho nejvíc chci poděkovat Salimmittře, že mi tento článek přeložila :)
Primula
Primula přezdívaná Rimu je tajemná démonka ze světa démonů, která se objevuje v 2. epizodě kde hledá Rina. Nakonec se nastěhuje k němu a ke Kaede. Primula se málokdy směje. V rukou vždy drží plyšovou kočičku, se kterou si čas od času hraje.
Primula se setká ve 2.epizodě s Rinem, kterého si přála potkat. Uvědomí si, že je obtížné najít slova, která by popsala její city. Protože neměla v lidském světě domov, mohla později žít s Rinem a Kaede.
Během toho všeho Primula objěví blízké pouto s Rinem, stejně jako s Kaede a ostatními dívkami.
Primulina síla je kontrolovaná skrze její emoce. Poprvé když se usmála bylo, když jí Rin dal novou plyšovou kočičku. Když se naučila lépe kontrolovat její sílu/emoce, zača se více smát. Ale kvůli všem těm novým pocitům přestane nachvíli kontrolovat slou magickou sílu, ale nakonec znovu získá kontrolu nad svou mocí.
Nakonci, Primula žije s Kaede ve Fuiou a přihláví se s Rinem a ostatními na Verbana akademii. Jako ostatní dívky nakonci, Primula bude stále zamilovaná do Rina.
tady je AMV k Primule - AMV-Primula´s tribute , a ještě jedno Shuffle AMV - Duet Star
 
 

Reklama